Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~Olka~ napisał:
Ramię podstawy było 5 czy 6? ;>
ramię było 5(ale co to ma do tego?), ale wysokość podstawy (podkreślam podstawy) była opuszczona na bok o długości 6. więc a=6 h=4 H=12 i... V=48?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ramię było 5(ale co to ma do tego?), ale wysokość podstawy (podkreślam podstawy) była opuszczona na bok o długości 6. więc a=6 h=4 H=12 i... V=48?
skąd mi się wzięło to 10, skoro wszystko tak wyliczyłam? za a przyjęłam najwyraźniej ramię. wszystkie błędy, jakie mam w pracy, są to błędy wynikające z roztrzepania, a nie z niewiedzy, a szkoda, bo większy ból w ten sposób stracić punkty. :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Olka~ napisał:
skąd mi się wzięło to 10, skoro wszystko tak wyliczyłam? za a przyjęłam najwyraźniej ramię. wszystkie błędy, jakie mam w pracy, są to błędy wynikające z roztrzepania, a nie z niewiedzy, a szkoda, bo większy ból w ten sposób stracić punkty. :>
ja nie doczytałem treść ostatniego zadania i w odpowiedzi dałem wymiary 1 basenu ;-) a w prawdopodobieństwie przyjąłem (3,4) jako 3 liczbę parzystą. na szybko, w stresie to jest normalne. Ale za to rozszerzenie minimum 70%. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pyta do zad 30..jezeli zalozylam sobie ze a=1 i a=2 i to podstwailam i wyszlo mi tak ze jest wieksze badz rowne 1 to uznaja mi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cherry napisał:
mam pyta do zad 30..jezeli zalozylam sobie ze a=1 i a=2 i to podstwailam i wyszlo mi tak ze jest wieksze badz rowne 1 to uznaja mi??
nie mogą uznać, masz wykazać, a nie podstawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak..no i wykazalam...zalozylam sobie wiec powinno byc ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mylisz pojęcia. nie możesz założyć, musisz wykazać na literkach. bo ty wykazałaś że dla a=1 i a=2 to jest prawda, a dla innych? xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja nie doczytałem treść ostatniego zadania i w odpowiedzi dałem wymiary 1 basenu ;-) a w prawdopodobieństwie przyjąłem (3,4) jako 3 liczbę parzystą. na szybko, w stresie to jest normalne. Ale za to rozszerzenie minimum 70%. pozdrawiam
to elegancko, mam nadzieję, że mój rozszerzony polski też taki wynik osiągnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to d*** blada hehe;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie mogą uznać, masz wykazać, a nie podstawić.
przecież wykazana jest prawdziwość równania. Podstawianie nie jest zabronione. Jeśli wykazała to jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie tylko 'hardcory' piszą rozszerzony polski . dowiedziałem się, że kolega zapisał 5 stron. Szacun dla niego. Ja pewnie skończyłbym na 1,5 . dla Ciebie też ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
przecież wykazana jest prawdziwość równania. Podstawianie nie jest zabronione. Jeśli wykazała to jest OK
to się zdziwisz jak dostaniesz 0 pkt ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nO mysle, ze przyznaja punkt..jakis xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dla mnie tylko 'hardcory' piszą rozszerzony polski . dowiedziałem się, że kolega zapisał 5 stron. Szacun dla niego. Ja pewnie skończyłbym na 1,5 . dla Ciebie też ^^
zapisac 5 stron to nie problem, gorzej w klucz się wpasować 'co miał na myśli autor'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dla mnie tylko 'hardcory' piszą rozszerzony polski . dowiedziałem się, że kolega zapisał 5 stron. Szacun dla niego. Ja pewnie skończyłbym na 1,5 . dla Ciebie też ^^
zapisac 5 stron to nie problem, gorzej w klucz się wpasować 'co miał na myśli autor'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Olka~ napisał:
zapisac 5 stron to nie problem, gorzej w klucz się wpasować 'co miał na myśli autor'.
ooo tak, dokładnie . Dla mnie mimo wszystko jest to problemem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZWIĄZANIA POZIOMU ROZSZERZONEGO! Oba arkusze są bardzo dokładnie rozwiązane tu ######www.zadania.info/n/9821764
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to się zdziwisz jak dostaniesz 0 pkt ;-)
może nie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w 1 zadaniu w rozszerzonej nie powinno być <-3,1> ? a w czwartym a=1 i b=-3 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie zamieszczac zdjęcia deb***ów, co głowe wychylaja do tyłu i mają krzywe zęby przez to już tutaj nie zajrze! jest np. tutaj ######www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...IEDZI/492313255 żal mi tego człowieka, dobrze ze nie chodzi do mojej szkoly, nie moge sie na to cos patrzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...